Последние новости и статьи
Наша команда врачей

Врачи всех специальностей в клинике IsraClinic

Истории наших пациентов
 • Олена

  Я була в депресії майже цілий рік і мені ставало гірше з кожним днем: зовсім не хотілося виходити з дому, я перестала радіти життю і стежити за собою. Спасибі моїй подрузі, яка

  читать
 • Вероніка

  Всім лікарям спасибі за допомогу моєму синові!
  Спасибі за те, що допомогли мені встановити з ним контакт, подарували мені радість спілкування з власною дитиною. Не хочу

  читать
 • Аліна Короткова

  Хочу висловити величезну подяку всьому персоналу клініки. Мамин діагноз - хвороба Альцгеймера - став для мене вироком. Але завдяки Вам ми зрозуміли, що не все так погано і з

  читать
наши преимущества
 • Наш персонал приділяє максимум уваги кожному
 • Ми застосовуємо авторські методики лікування
 • Наші пацієнти остаточно позбавляються від захворювань
 • Повна анонімність і збереження таємниці пацієнтів.
 • Методи лікування, недоступні зараз в Україні.
 • Ми застосовуємо всебічне лікування
Оформите заявку сейчас!

Лікування та діагностика за кордоном, в Ізраїлі

У Вас депресія, у дитини — швидка стомлюваність, у мами — регулярні головні болі? Всі ці, на перший погляд, безневинні стани можуть бути початковими ознаками нервових і психічних захворювань, які, за відгуками експертів, важливо діагностувати на ранніх стадіях прояву і, в разі необхідності, пройти лікування. За кордоном, а в останнє десятиліття і в Україні, ми спостерігаємо інформаційний прогрес, який рік за роком стрімко зростає. Щодня ми перебуваємо в потоці величезного обсягу новин, вивчаємо безліч різних продуктів і послуг, плануємо і контролюємо своє життя.


Наш побут і наш робочий простір організовані так, щоб максимально економити безцінний час, так як ми хвилюємося що не встигаємо, і у нас немає часу ні на діагностику, ні на лікування. За кордоном вже добре знають, що ціна високій швидкості життя — стрес. І хоча стрес є нормальним проявом нашого організму на виникнення небезпеки або несподіваної події, все ж навряд чи ми змогли б побачити всього 50 років тому юриста або агента з нерухомості, які страждають від так званого «професійного вигорання», а дітей і підлітків — втративших інтерес до життя.


Сьогодні все більше і більше організацій за кордоном ведуть дискусії навколо таких таємничих хвороб 21 століття, як депресія, біполярні розлади, панічні атаки, шизофренія, різного роду залежності. Фахівці за кордоном кожен день вивчають психічні та нервові розлади, їх лікування та діагностика в Ізраїлі вже протягом багатьох років позитивно зарекомендували себе, а клініки є власниками цінних міжнародних нагород і безлічі вдячних відгуків по всьому світу. Люди, які лікувалися в Ізраїлі, завдяки підтримці морального характеру, швидко повертаються до активного життя, про що свідчать відгуки як лікарів, так і пацієнтів. Для досягнення успіху в подоланні психічних розладів — депресії, шизофренії, тривожності — дуже важливі рання професійна діагностика та індивідуальне лікування. В Ізраїлі велика увага приділяється вивченню причин виникнення розладів, що дозволяє своєчасно реагувати на їх появу, а також проводити превентивні заходи.


Лікування та діагностика в Ізраїлі стрімко розвивалися, особливо в останні 10-15 років, завдяки чому розроблені інноваційні методики, які стали справжнім проривом в медицині і отримали численні позитивні відгуки. На жаль, нервові і психічні розлади часто ігноруються, люди займаються самолікуванням, припускаючи високу вартість послуг фахівця за кордоном, в той час як дуже важливе своєчасне лікування і діагностика. В Ізраїлі Ви отримуєте максимальну підтримку суспільства, що відіграє не менш важливу роль, ніж діагностика і організація професійного лікування. Наодинці з нервовими і психічними розладами впоратися неможливо, і на протязі багатьох років статистика та відгуки свідчать: найбільш ефективне лікування за кордоном. Найпоширеніші розлади: депресії, фобії, біполярні розлади, шизофренія успішно долаються за допомогою сучасної медицини за кордоном, зокрема, цьому сприяє якісне лікування в Ізраїлі.


Також організації за кордоном уважно ставляться до вартості медичних програм, адаптуючи ціноутворення для вітчизняної та закордонної аудиторії пацієнтів. Ізраїльська медицина, як відомо, є передовою і швидко розвивається. Кращі фахівці щодня працюють над новими розробками, що дозволяють не тільки лікувати найскладніші розлади, але і діагностувати їх на ранніх стадіях розвитку, що в значній мірі сприяє успішному результату, економії коштів і часу.


Організація, вартість лікування в Ізраїлі

Іноземні фахівці в галузі медицини роблять регулярні публікації, закликаючи не ігнорувати найменші ознаки психічних і нервових розладів, коли цінною є кожна хвилина. На ранніх стадіях їх прояву дуже важливою є організація лікування. В Ізраїлі завдяки високим стандартам забезпечується поєднання інноваційних технологій та індивідуального підходу. Разом з цим, вартість лікування в Ізраїлі значно нижча у порівнянні з цінами на аналогічні послуги в інших країнах. Організація лікування в Ізраїлі передбачає також проведення профілактичних програм, які попереджають виникнення психічних і нервових розладів (наприклад, надання допомоги фахівців після випадків, що викликали стрес у людини).


Організація лікування в Ізраїлі — це оптимальне поєднання якості і ціни за кордоном. Про якість послуг ізраїльських клінік кажуть численні рейтинги і відгуки, але вирішальним фактором при прийнятті рішення є і вартість лікування. В Ізраїлі наші фахівці проходять обов'язкову сертифікацію, беруть участь в медичних форумах і конференціях, організованих за кордоном, мають колосальний практичний досвід. Завдяки відгукам, ми враховуємо результати лікування і регулярно розробляємо нові авторські методики. Поряд з високим професіоналізмом і гарантованими результатами, нові авторські методики. Поряд з високим професіоналізмом і гарантованими результатами.


Клініки в Ізраїлі, лікування в клініках Ізраїля

Клініки в Ізраїлі особливо успішно зарекомендували себе в лікуванні і в діагностиці психічних захворювань, про що говорять численні відгуки. Навіть високі стандарти життя за кордоном не можуть застрахувати від таких хвороб, як розлад особистості, хвороба Альцгеймера, алкоголізм, ігроманія. Лікування в клініках Ізраїлю ґрунтується на обміні досвідом з нашими іноземними колегами, ми уважно розглядаємо відгуки людей, котрі побороли психічні та нервові розлади. Наприклад, людей з алкогольною чи наркотичною залежністю неймовірно складно переконати в необхідності проходження курсу лікування, і це може бути значним тягарем для рідних і близьких. І тут підтримку надає клініка в Ізраїлі, а також ізраїльське суспільство, яке цінує індивідуальність і проявляє високу лояльність до людей з різного роду розладами і залежностями.


Клініки в Ізраїлі особливо успішно зарекомендували себе в лікуванні і в діагностиці психічних захворювань, про що говорять численні відгуки. Навіть високі стандарти життя за кордоном не можуть застрахувати від таких хвороб, як розлад особистості, хвороба Альцгеймера, алкоголізм, ігроманія. Лікування в клініках Ізраїлю ґрунтується на обміні досвідом з нашими іноземними колегами, ми уважно розглядаємо відгуки людей, котрі побороли психічні та нервові розлади. Наприклад, людей з алкогольною чи наркотичною залежністю неймовірно складно переконати в необхідності проходження курсу лікування, і це може бути значним тягарем для рідних і близьких. І тут підтримку надає клініка в Ізраїлі, а також ізраїльське суспільство, яке цінує індивідуальність і проявляє високу лояльність до людей з різного роду розладами і залежностями.


Лікування за індивідуальним планом, а також безперервна соціальна підтримка допомагають хворим поступово адаптуватися, вести активне життя та інтегруватися в суспільство. Лікування в клініках Ізраїля перевірено досвідом і підтверджено вдячними відгуками, оскільки наші фахівці надають ефективне медикаментозне лікування в поєднанні з психосоціальної підтримкою. Вартість медичних програм помірна. Безумовною перевагою вибору клініки в Ізраїлі є відсутність мовних бар'єрів, так як весь наш персонал російськомовний. Ви будете оточені по-справжньому домашньою атмосферою і доброзичливими людьми, готовими морально підтримати Вас і Ваших близьких. Ми цінуємо кожного нашого пацієнта і приділяємо максимум уваги Вашій історії. Наша клініка в Ізраїлі «IsraClinic» пропонує авторські програми, враховуючи унікальність кожного окремого випадку, а фахівці з перших хвилин спілкування сприяють і допомагають зробити вирішальний крок у майбутнє, без страхів і тривог, з довірою собі і отриманням задоволення від кожного прожитого дня. Також дуже цінним для пацієнта є візит в медичні клініки та організації в присутності супроводжуючої особи. Вирушаючи на лікування за кордон, зверніть, будь ласка, увагу на оформлення документів та вартість поїздки.


Переваги медичного обслуговування за кордоном — якість, вартість, результативність, комфорт і тільки позитивні відгуки. Іноземні клініки організовані таким чином, щоб діагностувати хворобу або розлад на сучасному обладнанні. Ціни на діагностику значно нижчі лікування, тому діагностика відіграє дуже важливу роль. Діагностичні прилади, які постійно модернізуються іноземними вченими, дозволяють ефективно виявляти зачатки розладів. Рік за роком зростає популярність отримання медичних послуг за кордоном, завдяки високим темпам розвитку іноземної медицини. Ціна, як правило, — це визначальний показник при організації лікування за кордоном. Які чинники можуть вплинути на вартість лікування? Основний фактор — це стадія захворювання. Ось чому ми говоримо про важливість діагностики. У лікуванні психологічних і нервових розладів ми враховуємо унікальність кожного випадку, тому на першому етапі даємо орієнтовні ціни на діагностику, лікування, реабілітаційний режим. Для нас важливі Ваші відгуки, тому ми обачно підходимо до питання ціноутворення, беручи до уваги Ваше максимально комфортне перебування за кордоном.


Ви в пошуках зарубіжної клініки? В Ізраїлі на Вас чекають уважні і високопрофесійні лікарі, що використовують в своєму арсеналі новітні технології та сучасне обладнання, а також затишна і спокійна атмосфера перебування. Лікування за кордоном в останні роки набирає популярності завдяки так званому медичного туризму, коли в пошуках найбільш оптимального поєднання ціни, якості послуг і часу на проходження лікування або діагностики вибір багатьох громадян України, країн СНД і Східної Європи робиться на користь іноземних клінік. Уже багато років туристів підкорює своїми унікальними кліматичними умовами Ізраїль: клініка «IsraClinic» готова доповнити Ваше перебування в Ізраїлі турботою про Вас. Добре відомо, що найширший спектр різного роду медичних послуг за кордоном може запропонувати саме Ізраїль. Клініка, медичний центр, лікарня — різні види організацій державного і приватного типу, які пропонують різноманітні послуги. Оптимальне рішення — пройти лікування в Ізраїлі, клініки якого увібрали в себе багаторічний досвід, знання і навички, що передаються з покоління поколінню провідних лікарів.


Який Ваш вибір? Лікування в Ізраїлі, клініки якого можуть запропонувати високу якість, помірну ціну, російськомовний сервіс або ... шлях у невідомість? .. І ось — прийнято рішення пройти лікування в Ізраїлі. Клініки можуть запропонувати багато видів послуг: лікування онкологічних, серцево-судинних захворювань. В останні ж десятиліття стає все більш популярною послуга з лікування нервових і психічних розладів. Клініка в Ізраїлі «IsraClinic» налічує понад 12 років досвіду і займає найвищі позиції в медицині. Величезною перевагою наших фахівців є досягнення реальних результатів у стислі сроки, так як ми розуміємо, що є бажання якомога швидше повернутися додому, в насичене подіями життя, і не витрачати багато часу на лікування в клініках: Ізраїлю або будь-якої іншої країни. Відновити душевне та емоційне здоров'я Вам допоможуть наші професіонали: Ізраїль, клініка «IsraClinic».


Лікування за кордоном (в Ізраїлі): ціни, відгуки

Судячи з відгуків, більшість пацієнтів вибирають лікування за кордоном, оскільки, незалежно від ціни, саме тут можуть отримати сучасну комплексну діагностику та якісне медичне обслуговування. Завдяки розвиненому інтернет-сервісу можливо віддалено визначитися з вибором медичного центру або клініки за кордоном, аналізуючи пропозиції з профілактичних програм, діагностики, розглядаючи лікування в Ізраїлі, ціни та відгуки. Також дуже важливо брати до уваги наявність відповідного обладнання, яке потрібне в конкретному медичному випадку. Таку комплексну пропозицію, що враховує індивідуальні особливості із зазначенням вартості Ви оперативно отримаєте від наших фахівців, що заощадить час при пошуках клініки за кордоном.


Обов'язково зверніть увагу на відгуки інших пацієнтів, що є одним з мотиваційних факторів при виборі медичного центру за кордоном. Наприклад, тих пацієнтів, які пройшли лікування в Ізраїлі, відгуки яких допоможуть і Вам при прийнятті відповідального рішення. Крім цього, лікування за кордоном — це найбільш повний пакет медичних послуг, що включає організацію діагностичного дослідження, оперативне або консервативне лікування, профілактику, а також реабілітаційний режим для тих, хто лікувався. В Ізраїлі відгуки про такі комплексні програми найбільш точно відображають динаміку розвитку медицини в нашому інформаційному столітті. Цікавим є і такий фактор, як кліматотерапія — унікальна можливість для пацієнтів, які лікуються в Ізраїлі. Ціни, враховуючи сприятливий для здоров'я клімат, дуже прийнятні і доступні для відвідувачів з-за кордону. Лікування за кордоном часто є єдиним правильним рішенням для тих, хто не зміг отримати допомогу і підтримку у себе на батьківщині.


Якщо Ви маєте намір отримати оптимальне співвідношення якості і вартості, сучасні технології та сертифіковані програми, підтримку і швидку адаптацію — цим вимогам відповідає лікування в Ізраїлі. Ціни клінік, що пропонують організацію подібного спектру медичних послуг, в інших розвинених країнах на 30-40% вищі ізраїльських цін.


Одне із завдань нашої клініки — допомогти прийняти рішення на користь відновлення здоров'я і ефективно організувати процес лікування за кордоном, розробити індивідуальну програму, враховуючи терміни і вартість, які підійдуть саме Вам.


Ми також запрошуємо Вас ознайомитись в інтернет-спільнотах, в соціальних мережах з такими темами, як: лікування в Ізраїлі, відгуки про фахівців, про клініки, про організацію медичної допомоги за кордоном, про умови перебуваннях за кордоном, про ціни і багато іншого, що допоможе Вам зробити правильний вибір.