Лікування алкоголізму

Ефективне лікування алкогольної залежності в Ізраїлі

Алкоголізм в Україні - соціально-культурна проблема України. Щорічно в Україні на облік стає 100 тис. алкоголіків.
Сьогодні в країні 1% підлітків 12-13-ти років щодня вживає спиртні напої.

Ізраїльські лікарі, які впритул займаються лікуванням алкоголізму, вже давно прийшли до висновку про те, що пияцтво і алкоголізм - це такі ж хвороби, як, наприклад, ГРВІ чи грип.

Для того, щоб виявити у себе або у близьких родичів алкоголізм, досить виявити лише одну ознаку з чотирьох можливих:

 • Ви або хтось з Ваших близьких друзів вже не може зупинитися і п'є постійно, без видимих ​​на те причин;
 • З кожним днем ​​Ви приймаєте все більше і більше алкогольних напоїв;
 • У Вас виникають провали в пам'яті;
 • Ви страждаєте частими і тривалими запоями.

Пияцтво і алкоголізм потребують лікування та розуміння з боку оточуючих і близьких родичів. Мотивація - це один з найважливіших факторів, здатних зробити з хворого знову повноцінної людини!

Переваги лікування алкогольної залежності в «IsraClinic»

 • За хворим ведеться постійне медичне спостереження
 • Нарколог працює з кожним хворим за індивідуальною схемою
 • В основі лежить амбулаторне лікування алкоголізму - можна проходити курс лікування, перебуваючи в готелі або спеціально орендованій квартирі
 • Повна анонімність і збереження таємниці пацієнтів
 • Відсутність мовного бар'єру - всі лікарі розмовляють російською мовою

Після проходження комплексного лікування алкоголізму в центрі «IsraClinic», кожен пацієнт здатний повністю відмовитися від алкоголю і жити повноцінно

Кожен індивідуальний курс реабілітації передбачає під собою виконання трьох завдань:

 • Фізична реабілітація;
 • Психологічна реабілітація - пізнання в цілому всієї проблеми;
 • Отримання початкових навичок, які допоможуть жити без алкоголю в стінах наркологічної клініки і за її межами.

Про алкоголізм

Алкоголізм — це ще не вирок, але вже серйозна проблема, з якою важливо почати боротися своєчасно. Найголовніше, що дану проблему можна вирішити, і вирішити анонімно, досить лише побажати розлучитися з залежністю, а потім почати лікування алкоголізму. На сьогоднішній день дуже популярне лікування алкоголізму за кордоном. Клініка Ізраїлю «IsraClinic» (лікування алкоголізму в Ізраїлі є одним з найбільш ефективних у всьому світі!) Допоможе знайти сили для боротьби з алкогольною залежністю, а потім назавжди поверне впевненість в тому, що без алкоголю можна жити.

 

Далі розповімо більш детально, як проходить анонімне лікування алкоголізму за кордоном, зокрема амбулаторне, в клініці "Israclinic" (Ізраїль), для чого необхідна медикаментозна терапія.

 

Як проходить амбулаторне лікування алкоголізму

Запорука успішного лікування і перший крок до нього — усвідомлення і визнання своєї проблеми, бажання позбутися від неї і повернутися до повноцінного життя. Реабілітаційний центр "Israclinic" в Ізраїлі готовий допомогти кожній людині, яка хоче змінитися, і пропонує стаціонарне та амбулаторне лікування алкоголізму анонімно.

 

Коли може знадобитися амбулаторне, або стаціонарне лікування алкоголізму?

 

Про доцільність лікування алкоголізму можна говорити в таких випадках:

 • Людина вживає алкоголь без всякого на те приводу.
 • Людина не відчуває міри і не зупиняється, поки не досягне тяжкого ступеня сп'яніння.
 • Доза, якої ніколи не бракувало для досягнення сп'яніння, стала недостатньою і людина змушена її збільшувати.
 • У людини спостерігаються провали в пам'яті.
 • Людина входить в запої.
 • Якщо немає можливості випити, людина стає дратівливою, у неї погіршується настрій.

 

На сьогоднішній день все більше пацієнтів вважає за краще амбулаторне лікування алкоголізму, адже воно гарантує максимальну конфіденційність. Клініка "Israclinic" в Ізраїлі забезпечує комфортні амбулаторні умови перебування пацієнта — готельний номер, або спеціально орендована квартира. Лікування проходить за індивідуально підібраною програмою, за участю психологів, психотерапевтів, наркологів. При бажанні, клініка "Israclinic" забезпечить спільне проживання пацієнта з інструктором, який в будь-яку хвилину може надати психологічну допомогу і підтримати.

 

Медикаментозне лікування алкоголізму: підбір індивідуального курсу

Курс лікування від алкоголізму передбачає цілий ряд терапевтичних заходів — медикаментозне лікування алкоголізму, психотерапія, гіпнотерапія, реабілітація. Позбавлення людини від алкогольної залежності — клопіткий і тривалий процес. Залежно від тяжкості пацієнта, курс лікування від алкоголізму може тривати від місяця до року.

 

Клініка "Israclinic" в Ізраїлі підходить до лікування алкоголізму комплексно і позбавляє не тільки від фізичної, а й від психічної залежності! Важливе значення має медикаментозне лікування алкоголізму. Воно застосовується практично на всіх етапах курсу і дозволяє усунути інтоксикацію організму, знизити тягу пацієнта до спиртних напоїв, або сформувати їх непереносимість.

 

Медикаменти для лікування алкоголізму підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Для зняття абстиненції найбільш широко застосовують бензодіазепіни, вітамінні препарати. Для зниження тяги до алкоголю, або формування його непереносимості застосовуються спеціальні медикаменти, які імплантуються в підшкірно жирову клітковину, або вводяться ін'єкційно і викликають неприємні симптоми (нудота, блювота, біль, паніка, страх смерті та ін.) при вживанні навіть невеликої кількості алкоголю.

 

В клініці "Israclinic" в Ізраїлі застосовуються тільки найякісніші та ефективні медикаменти, які дають максимально швидкий результат!

 

Гарантовано анонімне лікування алкоголізму

Багато пацієнтів, які страждають алкогольною залежністю, бояться звертатися в клініку через соціальну стигматизацію. Тому дуже важливе анонімне лікування алкоголізму. Зберегти повну анонімність, проходячи лікування в клініках у себе вдома, дуже важко, а клініки за кордоном гарантують стовідсоткове анонімне лікування алкоголізму!

 

Клініка "Israclinic" в Ізраїлі є провідною серед зарубіжних клінік. Вона славиться своїми висококваліфікованими наркологами, психіатрами, психотерапевтами, максимально комфортними умовами перебування та сучасним обладнанням! Клініка "Israclinic" пропонує стаціонарне та амбулаторне лікування алкоголізму анонімно і максимально ефективно!

 

Для тих, хто хоче щодня прокидатися з упевненістю в гарному майбутньому, лікування алкоголізму в Ізраїлі — вірний шанс. Цілеспрямована боротьба з алкогольною залежністю не тільки допоможе врятувати життя і здоров'я пацієнта, але і зберегти благополучні відносини в його родині і дружньому колі, взаємини на роботі, повернутися до нормального і повноцінного життя. Необхідне лише ваше бажання почати лікування алкоголізму, клініка «IsraClinic» інше бере на себе!

Как проходит процесс лечения в «IsraClinic»
Заполнение заявки
Дзвінок фахівця

При телефонній розмові ви зможете:

 • - Детально описати вашу ситуацію
 • - Дізнатися подробиці перебування в клініці
 • - Вислати додаткову документацію
Прибуття в клініку, лікування

Після прибуття в Ізраїль вам забезпечать:

 • - Зустріч в аеропорту
 • - Допомогуа в підборі готелю
 • - Щоденні трансфери в клініку і назад
 • - Проходження всіх необхідних обстежень та аналізів
 • - Повний курс лікування захворювання, підбір препаратів
 • - Постійну підтримка після виписки з клініки
Отзывы наших пациентов