Лікування наркоманії

Ефективне лікування наркотичної залежності в Ізраїлі

Наркоманія в Україні збільшується на 8% на рік - тенденція одна з найвищих у світі. 70% наркоманів - молоді люди до 25 років. Жіночий наркоманія в Україні у відсотковому співвідношенні - найвища в Європі.

Ізраїльські лікарі відносять наркоманію до хвороби, яка протікає в декілька етапів з тими чи іншими синдромами:

ПЕРШИЙ ЕТАП

У наркомана просто зникає захисна реакція, що відвертає від наркотиків. Наркоман не може контролювати «дозу»

ДРУГИЙ ЕТАП

Наркоман вже не може думати ні про що інше, окрім наркотиків. Він постійно думаєте про наркотики і його настрій починає повністю залежати від того, чи є сьогодні нова «доза»

ТРЕТІЙ ЕТАП

Виражається в фізичної залежності. Атрофуються всі почуття і устремління (голод, спрага і сексуальний потяг). Наркоман ні як не може бути батьком чи матір'ю сімейства.

До уваги батьків!  У Вас, як у батька, повинна запалитися перша лампочка в той момент, коли Ви побачите на своєму синові або дочці слід від уколу, поріз, синяк, незрозумілі згорнуті трубочки, фольгу. Ви повинні вміти вчасно відрізнити ознаки підліткового періоду у Вашої дитини або його наркозалежність.

Лікування наркоманії - це дуже складний процес, який вимагає втручання медичних, соціальних і психологічних працівників. Наркоман, який встав на «шлях істинний», потребує постійної підтримки, психологічної допомоги. Тільки так можна досягти якогось результату.

Переваги лікування наркотичної залежності в «IsraClinic»

 • За хворим ведеться постійне медичне спостереження
 • Нарколог працює з кожним хворим за індивідуальною схемою, враховуючи і термін вживання наркотиків, і ступінь залежності, і особливості психіки
 • Лікування наркоманії в Ізраїлі не обмежується зняттям хімічної залежності від наркотиків. Головним у нашому лікуванні завжди залишається зняття психологічної залежності
 • Повна анонімність і збереження таємниці пацієнтів
 • Багаторічний досвід ізраїльських лікарів-наркологів досяг високого рівня лікування психологічної залежності від наркотиків

Лікування наркоманії в Ізраїлі в наркологічному центрі «IsraClinic» - це реальний шанс допомогти близькій людині!

 • Лікування наркоманії в «IsraClinic» ефективно ще й тому, що хворий потрапляє в абсолютно нову обстановку.
 • Тут хворий не зможе зустрітися з друзями і знову піддати себе спокусі вжити наркотик. У клініці «IsraClinic» залежний оточений людьми, які щиро бажають його одужання.
 • Високий професіоналізм лікарів, турбота співробітників клініки «IsraClinic», цілюще морське повітря і можливість відвідати святі місця є складовими успішного лікування наркоманії.

Про лікування наркоманії

Наркоманія — проблема, яка не втрачає своєї актуальності і з кожним роком стає все гострішою. Згідно зі статистикою, серед усіх наркоманів — близько 20% школярі, 60% люди у віці від 16 до 30 років і 20% старше 30 років. Наркотична залежність не тільки веде до регресу особистості, руйнує її, а й негативно впливає на мислення, когнітивні здібності, соматичний стан організму. Тому лікування від наркоманії повинно бути розпочато своєчасно, бажано вже на початкових стадіях розвитку залежності.

 

Лікування від наркоманії — тривалий і складний процес, який полягає не тільки в усуненні фізичної залежності, абстинентного синдрому (ломки), а в першу чергу психічної залежності. Далі розповімо, які методи застосовуються в лікуванні наркоманії, як проходить анонімне лікування в центрі IsraClinic, а також ознайомимося з відгуками пацієнтів.

 

Методи лікування наркоманії використовувані в центрі IsraClinic

Клініка лікування наркоманії IsraClinic — це команда висококваліфікованих лікарів і психологів, професіоналів у своїй справі, для яких не існує нічого неможливого. Центр лікування наркоманії IsraClinic створює залежному максимально комфортні умови для одужання — пацієнт знаходиться під постійним наглядом медперсоналу в спокійній, теплій, дружній атмосфері, дихає цілющим морським повітрям, має можливість відвідати святі місця, отримує високоефективну медикаментозну терапію і психологічну підтримку.

 

Тут використовуються найсучасніші методи лікування наркоманії, які підбираються з урахуванням індивідуальних особливостей залежного, стану його психіки і фізичного здоров'я, тривалості вживання наркотиків.

 

Центр лікування наркоманії IsraClinic бореться не тільки з фізичною, а й з психічною залежністю!

 

Основні методи лікування наркоманії, які застосовуються в IsraClinic включають:

 • Дезінтоксикаційну терапію.
 • Кодування.
 • Психотерапія та консультування психолога.
 • Реабілітація.

 

Крім цього, в центрі практикуються авторські методи, які зарекомендували себе високою ефективністю.

 

Ми гарантуємо анонімне лікування від наркоманії

Наркотична залежність у сучасному суспільстві є причиною соціальної стигматизації, тому особливо важливим є анонімне лікування від наркоманії! Центр IsraClinic гарантує лікування наркоманії анонімно кожному, хто звернеться по допомогу! Вся інформація, яку надає пацієнт, суворо конфіденційна, тому пацієнт може не хвилюватися, що про його проблеми стане відомо родичам, друзям, або співробітникам. Анонімне лікування від наркоманії в IsraClinic здійснюється як в стаціонарних, так і амбулаторних умовах.

 

Лікування наркоманії в клініці IsraClinic, відгуки про лікування в Ізраїлі

Ізраїль відомий у всьому світі як один з найбільш відвідуваних лікувально-оздоровчих курортів. Сюди з'їжджаються люди з різними соматичними захворюваннями, однак, далеко не всі знають, що тут надається і психіатрична допомога, зокрема лікування наркоманії в Ізраїлі.

 

Лікування наркоманії в Ізраїлі, виходячи з відгуків пацієнтів, вважається одним з найефективніших і, крім цього, благодійно на психіку залежного впливає морське повітря, умиротворена атмосфера святої землі. Перебуваючи далеко від дому, у пацієнта зменшується спокуса зустрітися з друзями, щоб прийняти чергову дозу, а це ще один незаперечний плюс лікування в Ізраїлі.

 

Серед клінік Ізраїлю, що надають таку послугу, як анонімне лікування наркоманії, клініка IsraClinic займає лідируючі позиції. Вона славиться висококваліфікованими фахівцями, сучасним обладнанням, комфортними умовами перебування. Про таку послугу клініки IsraClinic, як лікування наркоманії, відгуки пацієнтів переважно позитивні.

 

З головних плюсів у відгуках можна виділити наступне:

 • Лікування не тільки фізичної, а й психічної залежності.
 • Консультування і підтримка після закінчення лікування.
 • Гарантоване анонімне лікування наркоманії.
 • Відгуки також відносять до позитивних моментів теплу і дружню атмосферу в центрі, цілодобовий медичний нагляд, індивідуальний підхід до кожного пацієнта!
Как проходит процесс лечения в «IsraClinic»
Заполнение заявки
Дзвінок фахівця

При телефонній розмові ви зможете:

 • - Детально описати вашу ситуацію
 • - Дізнатися подробиці перебування в клініці
 • - Вислати додаткову документацію
Прибуття в клініку, лікування

Після прибуття в Ізраїль вам забезпечать:

 • - Зустріч в аеропорту
 • - Допомогуа в підборі готелю
 • - Щоденні трансфери в клініку і назад
 • - Проходження всіх необхідних обстежень та аналізів
 • - Повний курс лікування захворювання, підбір препаратів
 • - Постійну підтримка після виписки з клініки
Отзывы наших пациентов