Дослідження: алкоголь і кава знижують ризик хвороби Альцгеймера

27.08.2015

Дослідники з Каліфорнійського університету зробили несподіваний висновок: кава і дозоване споживання алкогольних напоїв зменшують ризик когнітивної деградації. Таку заяву засновано на аналізі сотень досліджень, присвяченим зовнішнім (негенетичним) факторам ризику розвитку старечого недоумства.

Сьогодні сучасна медицина стверджує, що хвороба Альцгеймера на 30% обумовлена ​​генетичними факторами, тоді як 60% розвитку захворювання залежить від способу життя і впливу навколишнього середовища. Вчені з Каліфорнії виділили 9 перевірених факторів ризику і кілька чинників, які захищають від когнітивних порушень у похилому віці.

У список захисних факторів увійшли куріння (по статистиці, в західних країнах у курців рідше діагностується хвороба Альцгеймера), високий BMI (індекс маси тіла) як відомо, в літньому віці, при тому, що набір зайвої ваги в середньому віці, навпаки, пов'язаний з підвищеним ризиком згасання когнітивних функцій. Серед інших захисних факторів — вживання кави, помірне споживання алкоголю, розумова активність, прийом ліків проти високого тиску, статинів і естрогену.

Серед факторів ризику вчені відзначають гіпертонію з низьким діастолічним тиском, звуження каротидних артерій, цукровий діабет, високий рівень гомоцистеїну в крові і фізична пасивність.