Стрес призводить до зриву людей, які сидять на дієті

10.08.2015

Ґрунтуючись на результатах експерименту, вчені з Університету Цюріха стверджують, що гормон стресу, кортизол, порушує зв'язок між центрами смаку і контролю в мозку. Це призводить до того, що смак у стресовій ситуації стає більш значущим у порівнянні зі звичайною комфортною обстановкою.

Вчені повідомляють, що немає єдиної ділянки, яка відповідає за управління поведінкою, за це відповідає злагоджена робота кількох секторів головного мозку. Стрес в свою чергу втручається в синхронну взаємодію цих ділянок, що призводить до втрати контролю над собою. В результаті людина «заїдає» горе і тривогу, а люди, що сидять на дієті, приходять до зривів і починають їсти солодощі та фаст-фуд.

Твердження вчених ґрунтується на точних результатах досліджень. Учасники випробувань заходили в лабораторію, а вчені доручали їм несподіване завдання, наприклад, під час бесіди тримати руку у відрі з крижаною водою. Після цього добровольцям пропонували набір картинок, на яких була зображена здорова і шкідлива їжа.

Через деякий час комп'ютер видавав зображення двох страв, одне з яких він прибирав, а друге пропонував «з'їсти» учаснику експерименту. Добровольцеві пропонувалося вибрати — з'їсти запропоновану страву або вибрати другу страва, яку він за правилами експерименту повинен з'їсти після перегляду картинок. Під час цього експеременту нейрофізіологи спостерігали роботу різних ділянок мозку за допомогою МРТ, фіксуючи, які ділянки активні під час вибору їжі.