Ответы на часто задаваемые вопросы

Выберите интересующую область из списка:

Все часто задаваемые вопросы

В этом разделе Вы можете задать вопрос и получить ответ

 • Яка вартість лікування у Вашій клініці?

  Всі програми лікування складаються для наших пацієнтів суто індивідуально, після вивчення кожного конкретного випадку.
  Для відповіді на питання про вартість, нашим лікарям необхідно вивчити медичні документи пацієнта або історію його хвороби.
  Після цього ми складаємо індивідуальну програму, спрямовану на досягнення максимального результату саме в даному конкретному випадку і прораховуємо її вартість.
  Кожен пацієнт отримує докладну інформацію про фахівців, які будуть з ним працювати, вартості лікування, рекомендованого періоду перебування.

 • Чи можливе стаціонарне лікування у Вашій клініці?

  Стаціонарне лікування в нашій клініці можливе, але, як правило, рекомендації по стаціонарному лікуванню в Ізраїлі даються тільки в тому випадку, коли існує загроза з боку пацієнта для себе або оточуючих.
  Більшість захворювань психіки лікується амбулаторно, і в цьому є ряд незаперечних переваг.
  Насамперед, стаціонар, якими б ідеальними не були умови, залишається лікарняною палатою і часто перебування в стаціонарі саме по собі є стресогенним фактором.
  При амбулаторному лікуванні пацієнт живе в готелі або квартирі на березі моря і лікування більше нагадує відпустку.
  У кожному разі, рекомендації з амбулаторного або стаціонарного лікування дає лікар після огляду пацієнта, і без явної необхідності в стаціонар ми пацієнтів не оформляємо.

 • Чи лікуєте ви шизофренію?

  Хочемо підкреслити, що шизофренія в принципі не лікується. Але сучасна медицина дає можливість довести пацієнта до стану тривалої або повної ремісії.
  Для цього необхідно підібрати правильне і ефективне медикаментозне лікування, яке пацієнт повинен буде приймати протягом усього життя. Від цього залежить тривалість ремісії і самопочуття пацієнта.

 • Чим Ваша психіатрична клініка відрізняється від клінік в Росії і Україні?

  Наша клініка має найбільший досвід у сфері призначення ліків нового покоління, які мають мінімальну кількість побічних ефектів, надаючи при цьому максимальний терапевтичний ефект.
  Іншим нашим досягненням є лікарі клініки, які відмінно зарекомендували себе на висококонкурентному медичному ринку. Вони є фахівцями найвищого рівня, відомими далеко за межами Ізраїлю.
  Крім того, наші фахівці говорять російською мовою, а це дуже важливий факт в успішності лікування: адже тільки доброзичливий і довірливий контакт російськомовного пацієнта з лікарем може привести до позитивного результату.

Сторінки

Ви можете задати будь-яке питання, що вас цікавить:

Отзывы наших пациентов