Истории наших пациентов

Отзывы и истории пациентов нашей клиники

 • Дорогі мої!
  Я дуже вам вдячна за вашу допомогу. Вже півроку як я закінчила своє лікування і живу зовсім по новому. Саме так завжди говорив мій лікар - "Ми будемо жити тепер по новому".

  З вами я навчилася думати інакше. 12 кроків - це для мене сенс життя. Я двічі вже відвідувала групи АН в Москві.
  Відчуваю себе чудово.

  Дякуємо за теплоту і ваше ставлення.

  Я вас усіх дуже люблю і бажаю вам довголіття. Впевнена що ще багато людей будуть писати слова подяки на цьому сайті. Адже ніде до мене так не ставилися. Я лікувалася тричі на Україні і знову зривалася і тільки після лікування в Ізраїлі я по справжньому себе відчула людиною і точно знаю як справлятися з труднощами в житті, які до речі, є у всіх.

  Спасибі за все,
  Оля

 • Я пролікувалась в Ісраклінік півроку і хочу від усієї душі подякувати особисто всьому колективу ІсраКлінік.
  Я приїхала до вас абсолютно загублена, не знаючи що мені робити, як далі жити. Ви навчили мене заново дивитися на життя і хотіти, щиро хотіти жити в цьому світі. Сьогодні я вчуся на дизайнера як і хотіла все життя, самостійно знімаю квартиру і підробляю в одній друкарні. Дякую вам величезне за все.

 • Я була в депресії майже цілий рік і мені ставало гірше з кожним днем: зовсім не хотілося виходити з дому, я перестала радіти життю і стежити за собою. Спасибі моїй подрузі, яка консультувалася з вами і спілкувалася з приводу мого жахливого стану. Не знаю, що було б, якби вона не змусила мене приїхати до вас... Чесно кажучи, боюся навіть подумати про це - зараз я в порядку, навіть відмінно! Можна сказати, що завдяки вам я відкрила для себе новий всесвіт. Ви буквально відкрили мені очі на нормальну повноцінне життя. Звичайно, мені довелося заново вчитися жити, як маленькій дитині, і я раділа всьому як маленька дитина. Я неймовірно вдячна всім вашим лікарям! Завдяки вам я закохалася в ранкові пробіжки під музику, відчула смак життя, навчилася позитивно мислити. Завдяки вам я подивилася всередину себе самої і зрозуміла, чого мені хочеться.
  Я вдячна всім вам і буду вдячна нескінченно.
  Величезне дякую!
  Олена.

 • Після смерті мами я дуже довго не могла отямитися. Навіть хотілося піти з життя — я справді думала, що не зможу без неї жити. Зараз я вже в порядку, веду активне життя, почала малювати і знайшла масу однодумців. Дякую за чуйність, турботу і увагу.
  Низький вам уклін.
  Мірошникова Тетяна Яківна

 • Рідні мої! Спасибі за те, що повернули мені сенс життя і подарували мені спокій. Ви надали мені просто безцінну допомогу, навчили бачити в житті тільки позитивну сторону. Від усієї душі бажаю вам найкращого за те, що врятували мене від депресії. Коли я приїхала до вашої клініки, я зовсім не вірила в результат, стан мій залишав бажати кращого. Зате вже після першої зустрічі зрозуміла, що все буде по іншому.

  Спасибі за все!
  Марина.

Сторінки

Клиника расположена в Израиле укр

Ждем Ваших обращений в "IsraClinic" по телефону:

0-800-211-997 (Бесплатно по Украине)

8-800-333-64-68 (Бесплатно для жителей России)

Телефон клиники в Израиле: +972 (77) 556-57-90

Время работы: укр Отправляйте ваши письма по электронной почте:
Вс-Чт: 10.00 - 20.00 doc@israclinic.com
Пт-Сб: выходные info@israclinic.com
Как проходит процесс лечения в «IsraClinic»
Заполнение заявки
Дзвінок фахівця

При телефонній розмові ви зможете:

 • - Детально описати вашу ситуацію
 • - Дізнатися подробиці перебування в клініці
 • - Вислати додаткову документацію
Прибуття в клініку, лікування

Після прибуття в Ізраїль вам забезпечать:

 • - Зустріч в аеропорту
 • - Допомогуа в підборі готелю
 • - Щоденні трансфери в клініку і назад
 • - Проходження всіх необхідних обстежень та аналізів
 • - Повний курс лікування захворювання, підбір препаратів
 • - Постійну підтримка після виписки з клініки
Отзывы наших пациентов